GAZETE GÜRSES
Erzurum`un gür sesi

Kübra Hera Aslan: Çok güzel kadınlar sevilmiyor. Kıskananı, çekemeyeni çok oluyor

 

Güzel olmak avantaj mı dezavantaj mı?

Dezavantaj diye düşünüyorum. Çünkü güzelin çekemeyeni, kıskananı çok oluyor. İnsanlar da çok güzel kızı sevmiyor. Kusursuz bile olsan ne yapıp edip sana bir kusur buluyor, ille de bir kulp takmaya  çalışıyorlar. Güzelliğimin yanı sıra harika bir enerjim var, bunu karşı tarafa çok iyi yansıtabiliyorum.

GEREKİRSE PAZARDAN BİLE ALIŞVERİŞ YAPARIM

Farklı bir giyim tarzın var, bunu nasıl beceriyorsun?

Bir erkek kıyafetini bile alıp, kendi kıyafetlerimle kombinleyebiliyorum. Modayı takip etmem. Hoşuma giden şeyleri alır, giyerim. Marka takıntım hiç yok, bu uğurda pek fazla para harcamam. Gerekirse pazardan bile alışveriş yaparım. Bedenimi, fiziğimi çok iyi tanıdığım için, neyin yakışıp yakışmayacağını bilirim. Bana göre sadelik şıklığın zirvesidir.

Henüz çok gençsin ama hayatında ıskaladığını düşündüğün bir şey var mı?

Küçük yaşta farklı enstrümanlar çalmayı öğrenmediğim için çok üzgünüm. ‘Hiçbir şey için geç değildir’ diye bir söz vardır ya; ben de bu felsefeyi benimseyip ıskaladığımı düşündüğüm bu eksiğimi kapatmaya çabalıyorum.

BİLDİĞİMİ OKUYORUM, İSTEDİĞİMİ YAPIYORUM

Mahalle baskısı hissettiğin oluyor mu? “El alem ne der?” diye düşünür müsün?

Ben onları aşalı uzun zaman oldu. Yaptığım hiçbir şeyden pişman değilim. Kimsenin olumsuz fikri ya da düşüncesi benim umurumda değil. Ben neyi ne şekilde yapmak istiyorsam o şekilde yaparım. Bildiğimi okuyorum, istediğimi yapıyorum.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: